Urumeako Kronika

Kronika logotipoa

Larunbata2019ko maiatzak 25

Agenda bateratua

2019 Apirila

Hernani

Antzerki Zikloa

Asteazkena 3 (2019-04-03)

20:00

Biteri Kultur Etxea

Udala

Bota Bertsoa! emanaldia

Ostirala 5 (2019-04-05)

19:00

Sandiusterriko aretoan (Sandiusterri 1)

Dobera Euskara Elkartea / Iraulio Panttalone Bertso Kabiya

Kontzertua

Ostirala 5 (2019-04-05)

19:00

Milagrosa kapera

Hernani Musika Eskola Publikoa

Haur antzerkia

Larunbata 6 (2019-04-06)

12:00

Biteri Kultur Etxea

Udala

Dantzari Festa

Larunbata 6 (2019-04-06)

17:00

Erdiguneko kaleetan

San Joan Konpartsa

Hitzaldia

Larunbata 6 (2019-04-06)

17:00

Iturola Elkarlan Sorgunea

Amher, Iturola, Bilgune Feminista eta Berdintasun Kontseilua

Musika

Larunbata 6 (2019-04-06)

19:00

Udaletxeko arkupeetan

Hernaniko Musika Banda

Dantzari Festa

Igandea 7 (2019-04-07)

11:00

Herrian zehar

San Joan Konpartsa

Dantzari Festa

Astelehena 8 (2019-04-08)

17:00

Biteri Kultur Etxea

San Joan Konpartsa

Dokumentala

Asteartea 9 (2019-04-09)

19:00

Biteri Kultur Etxea

Amher, Iturola, Bilgune Feminista eta Berdintasun Kontseilua

Musika

Asteazkena 10 (2019-04-10)

18:30

Biteri Kultur Etxea

Hernani Musika Eskola Publikoa

Dantzari Festa

Osteguna 11 (2019-04-11)

19:00

Biteri Kultur Etxea

San Joan Konpartsa

Hernanin Musik

Osteguna 11 (2019-04-11)

20:00

Biteri Kultur Etxea

Hernanin Musik

KORRIKA

Ostirala 12 (2019-04-12)

11:00

Herrian zehar

AEK euskaltegia

KORRIKA

Larunbata 13 (2019-04-13)

01:30

Herrian zehar

AEK euskaltegia

Abel Arkenbout

Larunbata 13 (2019-04-13)

10:00

Biteri Kultur Etxea

Hernanin Zero Zabor eta Errausketaren Aurkako Mugimendua

Azoka

Larunbata 13 (2019-04-13)

10:30

Atsegindegin edo Urbieta kalean

Berrerabilpen zentroa

Musika

Larunbata 13 (2019-04-13)

12:00

Plaza Berrin

Kalez kale kantari

Dantza

Larunbata 13 (2019-04-13)

18:30

Plaza Berrin

San Joan Konpartsa

Musika

Larunbata 13 (2019-04-13)

20:00

San Joan Bataiatzailea elizan

Kantuz abesbatza

Zinema

Astelehena 15 (2019-04-15)

16:30

Biteri Kultur Etxea

Hernani Kultura

Zinea euskaraz!

Osteguna 25 (2019-04-25)

18:30

Sandiusterri

Dobera Euskara Elkartea

Astigarraga

KZ Gunea

Astelehena 1 (2019-04-01)

18:00

KZ Gunean

KZ Gunea

Zilegi Eskola

Osteguna 4 (2019-04-04)

09:30

AEKren lokalean, Nabarra Oñatz kalean

Udaleko Euskara Saila eta AEK euskaltegia.

Dokumental estreinaldia

Larunbata 6 (2019-04-06)

19:00

Victoria Eugenia

Donostiako XVII. Giza Eskubideen Zine­mal­dia­

Ikuskizuna

Larunbata 6 (2019-04-06)

20:00

Kultur etxea

Udala

Dantza

Igandea 7 (2019-04-07)

12:30

Joseba Barandiaran plaza

Astigar dantza taldea

Musika

Asteartea 9 (2019-04-09)

18:00

Galtzaur jubilatu etxea

Norberto Almandoz musika eskola

Dokumental estreinaldia

Asteazkena 10 (2019-04-10)

19:30

Principal

Donostiako XVII. Giza Eskubideen Zine­mal­dia­

Hitzaldia

Osteguna 11 (2019-04-11)

18:30

Ikastolako aretoan

Herri Eskolako guraso elkartea eta Udala

Kontzertua

Osteguna 11 (2019-04-11)

19:30

Musika Eskolan

Norberto Almandoz musika eskola

KORRIKA

Ostirala 12 (2019-04-12)

00:00

Joseba Barandiaran plaza

AEK euskaltegia eta Udala

Mendi irteera

Igandea 14 (2019-04-14)

08:30

Joseba Barandiaran plaza

Mundarro kirol elkartea

Aste Santua

Astelehena 15 (2019-04-15)

09:00

Kiroldegian

Xaguxar

Aste Santua

Astelehena 15 (2019-04-15)

10:15

Kultur etxean

Xaguxar

Dastaketak

Osteguna 18 (2019-04-18)

11:00

Sagardoetxean

Sagardoetxea

Aste Santua

Asteartea 23 (2019-04-23)

09:00

Kiroldegian

Xaguxar

Aste Santua

Asteartea 23 (2019-04-23)

10:15

Kultur etxean

Xaguxar

Ikuskizuna

Igandea 28 (2019-04-28)

17:00

Kultur etxean

Udala